Душовий піддон із литого мармуру радіальний Aqua-world 900 мм

Новинка
- В наявності
- Код: ДКп3-90R
8 888 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літій мармур - матеріал на основі мармурової пудрити і полімерних наповнювачів. Ідеально рівна поверхня і грані. Висока механічна міцність. Чудові водовідштовхувальні властивості. Повністю однорідна структура. Встановлюються безпосередньо на підлогу або на подіум.
Параметри:
Отвір під сифон - 90 мм| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал піддону | Литий мармур |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Форма піддону | Чверть кола |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 8 888 ₴


