Тримач туалетного паперу Perfect Sanitary Appliances SP 8146

- Немає в наявності
- Код: 000004568
759 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач для туалетного паперу PERFECT SANITARY APPLIANCES SP 8146
Місткість власника (рулон / листи) - 2 шт
Кріплення - Шурупи
Тип установки - Настінний (підвісний)
Матеріал виробу - Латунь
Колір виробу - Хром
Комплектація:
- Монтажні елементи
- Відкриті власники
Габарити (ШхВ): 22 х 17.5 см
Вага - 0.29 кг
Гарантія - 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Місткість власника (рулон / листи) - 2 шт
Кріплення - Шурупи
Тип установки - Настінний (підвісний)
Матеріал виробу - Латунь
Колір виробу - Хром
Комплектація:
- Монтажні елементи
- Відкриті власники
Габарити (ШхВ): 22 х 17.5 см
Вага - 0.29 кг
Гарантія - 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,2 кг |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Висота | 219 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр зливного отвору | 45 |
| Комплектація | Кухонна мийка, сифон одинарний з переливом, кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Кварцевий пісок;Литий мармур |
| Мoдель | MALIBU |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач | Відсутній |
| Отвір під перелив | Є |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Товщина стінки | Від 10 до 14 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 759 ₴


