Паяний пластинчастий теплообмінник Aqua-World S=1,28 кв. м 1

Новинка
- В наявності
- Код: ТТ403-40
14 036 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материал: нержавеющая сталь AISI 304, пайка медью
Рабочая температура: до 130*C
Резьба: наружная 1&s;
Рабочее давление: 16 bar
Рабочая площадь: 1,28 кв.м
Размер, ВхШхГ: 286х116х90 мм
Межосевое расстояние: по высоте 243 мм, по ширине 72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна площа теплообміну | 1.28 кв.м |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Тип рекуперативного поверхневого теплообмінника | Швидкісний (кожухотрубний) |
| Тип з'єднання теплообмінника | різьба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Тип пластинчатого теплообмінника | паяний |
| Кількість пластин | 40 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Для бойлерів та водонагрівачів |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 14 036 ₴


