Паяний пластинчастий Aqua-World теплообмінник S=0,92 кв. м 3/4

Новинка
- В наявності
- Код: ТТ402-40
9 768 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304, пайка міддю
Робоча температура: до 130*C
Різьблення: зовнішня 3/4&s;
Робочий тиск: 16 bar
Робоча площа: 0,92 кв. м
Розмір, ВхШхГ: 315х73х90 мм
Міжосьова відстань: по висоті 278 мм, за шириною 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна площа теплообміну | 0.92 кв.м |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Теплова потужність | 0.92 кВт |
| Тип з'єднання теплообмінника | різьба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Тип пластинчатого теплообмінника | паяний |
| Кількість пластин | 40 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Призначення | Для бойлерів та водонагрівачів |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 768 ₴


