Катушка Aqua-world електромагнітного клапана 24V 22Ватт DC

Новинка
- В наявності
- Код: ВКл001к
660 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначена для клапанів розміром 1/2. 3/4.1. 24 вольт DC 22Ватт постійний ток.
Під шток 16 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Aqua-World |
| Потужність | 22 Вт |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Газоподібне середовище, Масло, Жир, Дизельне паливо, Вода, Азот, Газ, Пар, Повітря, Гліколь, Пароводяна суміш |
| Матеріал корпусу клапана | Спеціальний пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга живильної мережі | 24 В |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 660 ₴

