Клапан Aqua-world 24 V 1 25 відкритий електромагнітний

- В наявності
- Код: ВКл001-25о
3 080 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Соленоїдні (електромагнітні) клапани серії KL-NX
Використання:
Соленоїдний клапан – кероване запірний пристрій. При відкритті або закритті клапана використовується електромагнітна сила соленоидной котушки, що в свою чергу приводить у рух стрижень клапана. В основному використовується для автоматичного контролю параметрів, керування технологічним процесом або дистанційного управління. Контроль температури, тиску, рівня, швидкості потоку.
Середа використання:
Повітря, Вода, Газ Тип «Нормально відкритий» (O) – клапан, який при відсутності живлення знаходиться у відкритому стані. Тип «Нормально закритий» (З) – клапан, який при відсутності живлення знаходиться в закритому стані.
Параметри:
Напруга керування : 220В 50Гц/60Гц Клас захисту: IP65 Робоча температура: -5~80 C Максимальний тиск : «Про» - 0,8 Мра; «З» - 1,0 Mpa ED – 100% - (котушка може перебувати під напругою без обмежень в часі)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Aqua-World |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Газоподібне середовище, Вода, Газ, Повітря |
| Діаметр умовного проходу | 25 мм |
| Діаметр умовного проходу, дюйм | 1" |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Спосіб дії | НВ (нормально відкритий) |
| Вид електромагнітного клапана | Прямої дії (сідлової) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга живильної мережі | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 080 ₴



