Клапан Aqua-world 24 V 3/4 20 відкритий електромагнітний

- В наявності
- Код: ВКл001-20о
2 420 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Соленоїдні (електромагнітні) клапани серії KL-NX
Використання:
Соленоидный клапан – управляемое запорное устройство. При открытии или закрытии клапана используется электромагнитная сила соленоидной катушки, что в свою очередь приводит в движение стержень клапана. В основном используется для автоматического контроля настроек, управления технологическим процессом или дистанционного управления. Контроль температуры, давления, уровня, скорости потока.
Среда использования:
Повітря, Вода, Газ Тип «Нормально відкритий» (O) – клапан, який при відсутності живлення знаходиться у відкритому стані. Тип «Нормально закритий» (З) – клапан, який при відсутності живлення знаходиться в закритому стані.
Параметри:
Напруга керування : 220В 50Гц/60Гц Клас захисту: IP65 Робоча температура: -5~80 C Максимальний тиск : «Про» - 0,8 Мра; «З» - 1,0 Mpa ED – 100% - (котушка може перебувати під напругою без обмежень в часі)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Aqua-World |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Газоподібне середовище, Вода, Газ, Повітря |
| Діаметр умовного проходу | 20 мм |
| Діаметр умовного проходу, дюйм | 3/4" |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Спосіб дії | НВ (нормально відкритий) |
| Вид електромагнітного клапана | Прямої дії (сідлової) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга живильної мережі | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 420 ₴



