Фанкойл ультратонкий кімнатний Aqua-world 6.4 кВт високий PHNIX

Новинка
- В наявності
- Код: ТК501.080
30 184 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фанкойл (fan coil , вентиляторний конвектор) теплообмінник, до якого подається тепло - або холодоносій (найчастіше вода) і за допомогою вбудованого вентилятора проганяється повітря, яке в залежності від температури води або нагрівається, або охолоджується.
Особливості конвекторів порівняно з радіаторами:
- Продуктивність в 3 рази перевершує продуктивність радіатора
- Не вимагає спеціальних умов монтажу. Може встановлюватися в комбінації, як з радіаторним опалюванням, так і теплою підлогою
- Підігрів і охолодження. Залежно від температури теплоносія в системі, калорифер може нагрівати або охолоджувати повітря
- Швидкий і рівномірний нагрів приміщення
- Автоматичне регулювання температури вбудованим термостатом
* Нагрівання: встановлена температура 21°С; Температура теплоносія 50°С
** Нагрівання: встановлена температура 21°С; Температура теплоносія 60°С
*** Нагрівання: встановлена температура 21°С; Температура теплоносія 70°С
Охолодження: встановлена температура 27°С/19,5°С; Температура теплоносія 5°С/7°С
Особливості конвекторів порівняно з радіаторами:
- Продуктивність в 3 рази перевершує продуктивність радіатора
- Не вимагає спеціальних умов монтажу. Може встановлюватися в комбінації, як з радіаторним опалюванням, так і теплою підлогою
- Підігрів і охолодження. Залежно від температури теплоносія в системі, калорифер може нагрівати або охолоджувати повітря
- Швидкий і рівномірний нагрів приміщення
- Автоматичне регулювання температури вбудованим термостатом
Параметри:
| Модель (високий) | PFP-025 | PFP-040 | PFP-060 | PFP-080 | PFP-100 |
| Артикул | ТК501.025 | ТК501.040 | ТК501.060 | ТК501.080 | ТК501.100 |
| * Теплова потужність Вт | 1200 | 2250 | 3000 | 3700 | 5000 |
| ** Теплова потужність, Вт | 1600 | 3000 | 4100 | 5000 | 6800 |
| *** Теплова потужність, Вт | 2100 | 3850 | 5200 | 6400 | 8800 |
| Потужність охолодження, Вт | 950 | 1850 | 2600 | 3100 | 4350 |
| Продуктивність вентилятора, м. куб/г | 170 | 320 | 450 | 530 | 750 |
| Рівень шуму, db мін/макс | 24/30 | 27/32 | 28/37 | 28/39 | 30/41 |
| Діаметр підключень | G¾" | ||||
| Живлення | 220-240В/ 50Гц | ||||
| Потужність вентилятора, Вт | 13 | 17 | 19 | 20 | 27 |
* Нагрівання: встановлена температура 21°С; Температура теплоносія 50°С
** Нагрівання: встановлена температура 21°С; Температура теплоносія 60°С
*** Нагрівання: встановлена температура 21°С; Температура теплоносія 70°С
Охолодження: встановлена температура 27°С/19,5°С; Температура теплоносія 5°С/7°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура теплоносія | 70 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 6.4 кВт |
| Витрата повітря | 530 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Теплопродуктивність | 3700 кВт |
| Тип фанкойла | Підлогово-стельовий |
| Тип фанкойла за кількістю теплообмінників | Двотрубна система |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Холодопродуктивність | 3100 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 130 |
| Ширина, мм | 1300 |
- Ціна: 30 184 ₴






