ВРІЗНИЙ УМИВАЛЬНИК ADAMANT LOGAN 600Х500 GRAY

- В наявності
4 646 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний умивальник "ADAMANT LOGAN" - для цінителів ненав'язливій розкоші та вишуканості, коли стираються межі реальності і, втілена у форму казка, раптом оживає, підпорядковуючи все навколо єдиному ритму всесвіту. "ADAMANT LOGAN" - 600х500 мм Комплектується сифоном.
Компанія АДАМАНТ є єдиним виробником, який пропонує продукцію високої якості для ванних кімнат в різних колірних рішеннях. Умивальники, виготовлені з штучного каменю набагато міцніше і володіють високою зносостійкістю на відміну від фаянсових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 4 646 ₴


