ВРІЗНИЙ УМИВАЛЬНИК ADAMANT OPTION 550Х430 OLD STONE

- В наявності
4 355 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний умивальник "ADAMANT OPTION розроблений спеціально для людей з яскравим смаком і британської стриманістю. Умивальник поєднує в собі класичні форми та дизайн, оновлений сучасними тенденціями, відповідними трендовим вимогам до інтер'єру ванних кімнат. Умивальник "ADAMANT OPTION" - яскраво підкреслить вишуканий смак і класичну елегантність свого господаря. "ADAMANT OPTION в розмірі 550х430 мм. Комплектується сифоном.
Компанія АДАМАНТ є єдиним виробником, який пропонує продукцію високої якості для ванних кімнат в різних колірних рішеннях. Умивальники, виготовлені з штучного каменю набагато міцніше і володіють високою зносостійкістю на відміну від фаянсових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 4 355 ₴



