Гранітна плита, мийка 1000 / 500 мм Adamant SPIRIT

- В наявності
5 687 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT SPIRIT , виконана з міцного високотехнологічного екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднують смол. Мийка гранітна жаростійка і витримує до + 280 С, а так само стійка до ударів, подряпин, барвним елементів. Мийка гранітна ADAMANT SPIRIT ― дуже містка і глибока. Її розміри ― 1000x500 мм і глибина ― 225 мм Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE – технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли і спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутной поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості. Продукція виготовлена за цією технологією володіє високою стійкістю до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, крім того штучний камінь гігієнічний внаслідок відсутності пір, віруси і бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. При цьому виріб володіють високою міцністю, термостійкістю і мають привабливий зовнішній вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зліва |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кутова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 225 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 1000 мм |
| Довжина чаші мийки | 345 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 430 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень. Світло сірий, Слонова кістка, Коричневий відтінок червоного, Бежевий, Білий, Графіт, Коричневий, Кавовий, Сірий, Кремовий, Пісочний, Чорний з вкрапленням, Чорний без вкраплень, Чорний металік. |
- Ціна: 5 687 ₴










