Гранітна плита, мийка 615*500 мм Adamant DUPLEX СВІТЛО СІРИЙ-09

- В наявності
5 082 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT , виконана з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднують смол. Мийка гранітна жаростійка і витримує до + 280 С, а так само стійка до ударів, подряпин, барвним елементів. Мийка гранітна ADAMANT ― дуже містка і глибока. Полуторачашевая кухонна мийка. Розмір: 615 мм х 500 мм База: 600 мм Виріз: 590 мм х 475 мм Глибина чаш(і): 200 мм/146 мм Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE – технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли високої якості і спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутной поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості і імпортні з'єднують смоли. Всі матеріали відносяться до безпечних з медичної точки зору. Продукція виготовлена за цією технологією володіє високою стійкістю до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів. Крім того, штучний камінь гігієнічний внаслідок відсутності пір, віруси і бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні, так само кам'яна поверхня приглушує звуки падаючої води і відрізняється простотою у догляді. При цьому виріб володіють високою міцністю( поверхня стійка до механічних пошкоджень ударів кухонної техніки, подряпин від столових приладів), термостійкістю і мають привабливий зовнішній вигляд. Гарантія на нашу продукцію становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Півторачашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 615 мм |
| Довжина чаші мийки | 345 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 430 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
- Ціна: 5 082 ₴



