Кухонна мийка гранітна 650*500*200 мм Adamant ANILA AVENA-06

- В наявності
4 416 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT ANILA, виконана з міцного високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднують смол. Мийка гранітна жаростійка і витримує до + 280 С, а так само стійка до ударів, подряпин, барвним елементів. Мийка гранітна ADAMANT ― дуже містка і глибока. Її розміри ― 650х500 мм і глибина ― 200 мм. Керамические мойки произведены по технологии SOLID SURFACE – технология изготовления изделий на основе полиэфирной смолы высокого качества и специально подготовленных натуральных наполнителей без использования гелькоутной поверхности. В составе используются кварцевые пески высокого качества и импортные соединяющие смолы. Все материалы относятся к безопасным с медицинской точки зрения. Продукция изготовленная по данной технологии обладает высокой стойкостью к воздействию большинства кислот, щелочей и других активных химических реагентов. Крім того, штучний камінь гігієнічний внаслідок відсутності пір, віруси і бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні, так само кам'яна поверхня приглушує звуки падаючої води і відрізняється простотою у догляді. При цьому виріб володіють високою міцністю( поверхня стійка до механічних пошкоджень ударів кухонної техніки, подряпин від столових приладів), термостійкістю і мають привабливий зовнішній вигляд. Гарантія на нашу продукцію становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 650 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень |
- Ціна: 4 416 ₴



