УМИВАЛЬНИК НАКЛАДНИЙ ADAMANT OVER-60 600Х490 WHITE

- В наявності
5 142 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умывальник "ADAMANT OVER" - именно то, что нужно людям, для которых каждая вещь имеет определенный заряд энергии и является частью "космоса". "ADAMANT OVER" - создан, чтобы стать сердцем вашей ванной комнаты, источником сакрализации, от которого все питается и приобретает сверхъестественный смысл, избавляясь от обычного и земного. "ADAMANT OVER" доступен в размерах - 600х490 мм. Комплектуется сифоном.
Компанія АДАМАНТ є єдиним виробником, який пропонує продукцію високої якості для ванних кімнат в різних колірних рішеннях. Умивальники, виготовлені з штучного каменю набагато міцніше і володіють високою зносостійкістю на відміну від фаянсових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 5 142 ₴




