Зворотний осмос з насосом система очищення води AquaFilter 6 ступенів

- Немає в наявності
- Код: RX-RO6-NN
10 560 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ О БЕСПЛАТНОЙ ДОСТАВКЕ ! ! !
Этапы очищения системой очистки воды AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступеней):
• Картридж предварительной очистки FCPS20 – останавливает крупные частицы;
• FCCBL – угольный картридж системы очистки воды AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступеней);
• FCPS5 – предназначен для улавливания более мелких песчинок и механических загрязняющих элементов;
• Мембрана 75 GPD AQM – это сердце системы очистки воды AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступеней). Она выполняет основную очистку - 99% примесей не проходит через нее и жидкость приобретает чистоту;
• Постфильтр AICRO – предназначен улучшать вкус;
• Минерализатор AIМRO – обогащает живильную влагу калием, магнием, натрием и кальцием.
• Пластиковий бак 12 л PRO3200P – накопичувач рідини. Подвійний керамічний кран для питної води
Купуючи систему очищення води AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступенів) ви купуєте свіжість і прохолоду, кришталеву чистоту і довге щасливе життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для питної води |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 40 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 30 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | Демінералізація |
| Накопичувальна місткість | Да |
| Ширина накопичувальної місткості | 30 мм |
- Ціна: 10 560 ₴




