Безконтактний стерилізатор для рук диспенсер розпилювач дезінфікуючих засобів

Новинка
- В наявності
- Код: 104
17 599 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Апарат призначений для щоденної і багаторазової дезінфекції рук шляхом автоматичного зрошення рук антисептичним розчином (антисептиком), без дотиків до частин апарату.Серія 104 Мікро-Станція |
|
|
Тіп конструкції |
Стійка конструкція на опорі планшетній |
|
Тип застосування дозуючого пристрою |
Безконтактний |
|
Дезінфектор, що застосовується |
Рідкий розчин |
|
Об'єм ємності, л |
2 |
|
Витрати дезінфектора, мл |
0,3 |
|
Кількість виприсків, разів |
6000 +- 5 %. |
|
Регулювання стану |
На етапі виробництва |
|
Матеріал корпусу |
Харчова нержавіюча сталь марки 304 |
|
Габаритні розміри |
Ширина 202мм, глибина 213 мм, висота 1570 мм |
|
Тип живлення |
Акумуляторна батарея 12В |
|
Гарантія |
1 рік |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стерилізації | Хімічна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 2000 мл |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 157 мм |
| Довжина корпусу | 213 мм |
| Ширина корпусу | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Вид інструменту, що стерилізується | Для рук |
- Ціна: 17 599 ₴

