Перегородка для ванної Aqua-World 800/1900 мм скло 6 мм PIVOT 800

Новинка
- В наявності
- Код: ДкПдв.80-Tr
7 612 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
В наявності прозоре скло і *Интимато*, уточнюйте ціну!
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані. Розширення до 15 мм
У комплекті: монтажні елементи, силіконові ущільнювачі.
Параметри:
Матеріали:Профіль-алюміній.
Ручки - цинк. хромований.
Двері - розпашні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Спосіб установки | На ванну |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Колір профілю | Хром |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 7 612 ₴

