Душова перегородка Aqua-World 800*1900 мм скляна *Интимато* BI-FOLD 800

Топ продаж
- В наявності
- Код: ДкБФд.80-Im
15 576 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
В наявності прозоре скло і *Интимато*, уточнюйте
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки - цинк. хромований.
Петлі - латунь хромована.
Двері складані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Складана |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Матове |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 15 576 ₴


