Перегородка для душу Aqua-World 900х1900 мм *Интимато* скляна 6 мм BI-FOLD 900

Топ продаж
- В наявності
- Код: ДкБФд.90-Im
14 673 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
В наявності прозоре скло і *Интимато*, уточнюйте
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки - цинк. хромований.
Петлі - латунь хромована.
Двері складані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткі шторки | Да |
| Кількість секцій | 2 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
| Спосіб відкривання | Складана |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Матове |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
- Ціна: 14 673 ₴


