Стеклокомпозитный душовий піддон Aqua-world 80*100 см SMC чорний прямокутний без панелі

Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: ДКп51-80QСМЦЧ
8 228 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратні, прямокутні, напівкруглі від 80 см до 120 див.
Чорні, білі,з декингом
Сантехніка з SMC проводиться на складному обладнанні під впливом високих температур і тиску. Завдяки волокнистій структурі матеріалу вироби набувають особливу міцність, що дозволяє їм відмінно витримувати будь-які механічні навантаження.
Склопластик характеризується низькою теплопровідністю, такий же, як і у деревини. Відповідно, під час прийому душу піддон швидко набуває температуру води і підтримує її.
По довговічності SMC піддони анітрохи не поступаються чавунним аналогам. На свою інноваційну продукцію компанія "Aqua-World" встановила трирічну гарантію. Однак експлуатаційний термін, за заявою самого виробника, повинен скласти не менше 15 років. Щоб не довелося завчасно проводити ремонт душової зони, монтаж піддону слід проводити строго у відповідності з інструкцією. Двері і огородження також можна підібрати з колекцій "Aqua-World". Для обробки стін підійде звичайна керамічна плитка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал піддону | Композит |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний, Кутовий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 8 228 ₴



