Шланг для душової лійки золото спіральний 150 см PVC

- В наявності
- Код: 332 CN DO
1 144 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри:
3-х шаровий PVC, подвійне армування.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Довжина | 1500 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Покриття | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластмаса |
- Ціна: 1 144 ₴

