Автоматичний стерилізатор для рук безконтактна гігієнічна станція диспенсер для серветок сміттєприймач

Топ продаж
- Під замовлення
- Код: 105
Відправка з 12 квітня 202630 359 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат призначений для щоденної і багаторазової дезінфекції рук шляхом автоматичного зрошення рук антисептичним розчином (антисептиком), без дотиків до частин апарату.
|
Диспенсер для серветок |
|
Сміттєприймач |
- Безконтактне обладнання
- Промислове використання
- Дезінфекція рук і речей, до яких ви торкаєтеся
- Ємність дез. засоби — 5 л.
- Регульований режим дозування антисептика
- Повна заправка — 15000 «чистих рук»
- Інтуїтивне користування
- Зносостійка поверхня з нержавіючої сталі харчової, марки 300
- Сучасний дизайн
- Легкий монтаж і обслуговування
- Гарантія та якісний сервіс
Рекомендації до розміщення:-Медичні та профілактичні установи
-Промислове виробництво в т. ч. харчова промисловість
-Кафе, ресторани, підприємства швидкого харчування
-Торгові і бізнес-центри
-Автосалони та автозаправні станциии
-Адміністративні та муніципальні установи
-Кінотеатри та інші громадські заклади
-Виїзні заходи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стерилізації | Хімічна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 40 Вт |
| Об`єм | 4000 мл |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 196 мм |
| Довжина корпусу | 220 мм |
| Ширина корпусу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту, що стерилізується | Для рук |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | нерж.сталь |
- Ціна: 30 359 ₴





