Насосная станция для солнечного коллектора гелиосистемы SR961 Солар

- В наличии
- Код: ТС101
30 272 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Насосна станція використовується в сонячній водонагрівальній системі на вакуумних трубах "Heat Pipe" з примусовою циркуляцією і призначена для регулювання циркуляції теплоносія в колекторному контурі (бак - колектор - бак). Разом з контроллером насосна станція утворюють блок автоматики (соляр станцію), що регулює роботу насосів в сонячній системі.
Соляр станції SR 961 - однотрубні, тобто вони під'єднуються тільки до прямої магістралі колекторного контура, і встановлюють контроль потоку, тепловий цикл, контроль тиску, температури, передача уприскування рідини / розряду, і так далі.
Такі багатофункціональні в одному компактному корпусі станції, мають ряд особливостей : простота у використанні установки, матеріальні і експлуатаційні характеристики з урахуванням того, що колектор може працювати довго в умовах високої температури і інших характеристик системи.
Параметри:
| Максимально допустимий тиск | 10 bar |
| Максимально допустима температура | 130°C |
| Захисні пристрої | |
| Запобіжний клапан | 6bar |
| Манометр тиску | 0~10bar |
| Циркуляційний насос | |
| Тип насоса | Wilo RS15/6 |
| Максимальний натиск насоса | 5.5m |
| Максимальний робочий тиск | 10bar |
| Середня температура | -10~110°C |
| Живлення | 220V, 50-60Hz |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Режим использования | Всесезонный |
| Срок службы | 10 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, мм | 420 |
| Глибина, мм | 140 |
| Ширина, мм | 280 |
| підключення | 15(1/2'') |
- Цена: 30 272 ₴

