Камін опалювальний Grace Aqua-World на пеллетах 6кВт GR-6

- В наличии
- Код: ТК801
67 760 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Автономний твердопаливний камін використовується для обігріву приміщень в якості основного або додаткового опалювального пристрою.
Оснащений автоматичними системами управління : розжиг, подання палива, регулювання температури приміщення з можливістю програмування (7 днів з почасовим інтервалом), а також усіма необхідними системами аварійної зупинки.
Для роботи цього типу каміна використовують як паливо - деревні паливні гранули "пелети". Використання будь-якого іншого виду палива заборонене. Каміни GRACE DESIGN забезпечують належне функціонування при використанні сертифікованих пеллет O - Norm М7135 DIN Plus діаметром 6 мм і завдовжки 10-30 мм
Параметри:
Опалювана площадь- до 60 кв.м.
Час горіння на одній загрузці- від 16 до 33 год.
Витрата палива- від 0,6 до 1,2 кг/год.
Припливний повітропровід, d - 50 мм витяжний повітропровід, d1 - 80 мм
ККД- більше 85%.
Електроживлення 220 В, 50 Гц. Споживання ел.енергії до 100 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Объем камеры сгорания | 20 л |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Виды твердого топлива | Пеллеты |
| Расход твердого топлива | 0.6 кг/час |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Излучение тепла | Четырехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Цвет | Черный |
| Вес | 80 кг |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 471 мм |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 492 мм |
| Диаметр дымохода | 80 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 67 760 ₴

