Байпас Aqua-world для радіатора прямий

Новинка
- В наличии
- Код: ТБ001-50
1 628 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регулювання витрати ручне з можливістю підключення термоголовки.
Підключення до мережі: 3/4″ (20) під євроконус
Виконання: означає закр./відкр. крану наполовину або повністю.
Параметри:
Підключення до радіатора: 1/2″ (15)Підключення до мережі: 3/4″ (20) під євроконус
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Тип комплектующего | Комплект для подключения радиатора |
| Материал | Латунь |
| Входной диаметр | 3/4" |
| Выходной диаметр | 1/2" |
| Длина | 550 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Никель |
- Цена: 1 628 ₴

