Кухонна мийка Aqua-World PALERMO 980*500 мм сатин нержавейка з автомат- сифоном та відром,

Новинка
- В наличии
- Код: ММ048-С
6 688 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прямокутна форма мийки дозволяє монтувати її на прямій ділянці стільниці уздовж стіни.
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші, сушку з виливом і відерце для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Ведерко - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатін- полірована сталь, декор-декорована сталь (товстий)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114 / 140
Злив - перелив: Так
Злив сушки: Так
Отвір під змішувач: Так
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші, сушку з виливом і відерце для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Ведерко - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип установки: ВрізнаФорма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатін- полірована сталь, декор-декорована сталь (товстий)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114 / 140
Злив - перелив: Так
Злив сушки: Так
Отвір під змішувач: Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Толщина металла | 0.8 мм |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Трехчашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Слева |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Матовая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 180 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Длина мойки | 980 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 1 1/2" |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | нерж.сталь |
| Глибина, мм | 500 |
| Тип установки | Врезной |
- Цена: 6 688 ₴


