Шланг для душа стрейч 150 см c обертається гайкою 360

Новинка
- В наявності
- Код: КСШ006-150
440 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри:
Посилений подвійний оплітка.
Захист від зламу і скручування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Довжина | 1500 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Покриття | Хром |
| Упорний підшипник | З одного боку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | неірж. сталь |
- Ціна: 440 ₴

