Змішувач для умивальника Aqua-World MODERN високий вилив

Топ продаж
- В наявності
- Код: СМ40Мд.17.1
9 240 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач призначений для установки на борт умивальника.
Особливості змішувача:
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при дотику.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Висота - 260 мм
Глибина - 140 мм
Відстань від центру установки і до виходу виливу - 120 мм
Товщина корпусу - 35 мм
Товщина борту умивальника не більше - 45 мм
Підключення- ½" Матеріал виготовлення - латунь
Особливості змішувача:
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при дотику.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.






Параметри:
Розміри змішувача:Висота - 260 мм
Глибина - 140 мм
Відстань від центру установки і до виходу виливу - 120 мм
Товщина корпусу - 35 мм
Товщина борту умивальника не більше - 45 мм
Підключення- ½" Матеріал виготовлення - латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 260 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Призначення | умивальник |
| Тип установки | від столу |
- Ціна: 9 240 ₴



