Змішувач для кухні Aqua-World Touch-Me витяжний 3F гусак 235-245 мм

- В наличии
- Код: СМ40Кт.16.4
14 256 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Touch-Me: высокотехнологичный штрих на вашей кухне
Технология TOUCH-ME позволяет одним касанием открывать и закрывать водопроводный кран на кухне .
Аерування водної маси, стабілізація водного потоку на виході. Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Особливості:
Вилив ТСТ (Touch Control Technology) - сенсорна технологія управління дозволяє дотиком до корпусу вмикати / вимикати воду. Це дуже зручно, адже руки на кухні часто забруднені продуктами.
Адаптивний 3F вилив - обертається на 360°, а також може подовжуватися на 10см.
Вироби виготовлені за технологією "Mirror Light" - ідеальний блиск.
Не містить свинцю в сировині і матеріалах, наша продукція відповідає стандартам US NSF-372 і NSF-61.
Контакт питної води з внутрішніми частинами змішувача абсолютно безпечний!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Монтаж | На изделие |
| Назначение смесителя | Для кухонной мойки |
| Поворотный излив | Да |
| Покрытие | Хром |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Тип подводки | Гибкая |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Угол поворота излива | 360 град. |
| Форма излива | Традиционная |
| Комплектация | |
| Аэратор | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 305 мм |
| Высота излива | 175 мм |
| Диаметр керамического картриджа | 40 мм |
| Диаметр монтажных отверстий | 35 мм |
| Длина излива | 245 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Материал | Латунь |
| Назначение | кухня |
| Тип установки | від столу |
- Цена: 14 256 ₴





