Змішувач для кухні Aqua-World KITСHEN складний гусак функція стоп

Топ продаж
- В наявності
- Код: СМ40Кт.16.2
7 832 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби виготовлені за технологією "Mirror Light" - ідеальний блиск.
Не містить свинцю в сировині і матеріалах, наша продукція відповідає стандартам US NSF-372 і NSF-61.
Контакт питної води з внутрішніми частинами змішувача абсолютно безпечний!
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Особливість:
Трансформований 4F вилив - може бути присунений до стіни, не займаючи вільного простору. При необхідності подовжується до 50см.
Не містить свинцю в сировині і матеріалах, наша продукція відповідає стандартам US NSF-372 і NSF-61.
Контакт питної води з внутрішніми частинами змішувача абсолютно безпечний!
Параметри:
Аерування водної маси, стабілізація водного потоку на виході.Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Особливість:
Трансформований 4F вилив - може бути присунений до стіни, не займаючи вільного простору. При необхідності подовжується до 50см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 326 мм |
| Висота виливу | 260 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 420 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | кухня |
| Тип управління | важільний |
| Тип установки | від столу |
- Ціна: 7 832 ₴






