Змішувач для кухні Aqua-World KITСHEN витяжний гусак

Топ продаж
- В наличии
- Код: СМ40Кт.16
9 988 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вироби виготовлені за технологією "Mirror Light" - ідеальний блиск.
Не містить свинцю в сировині і матеріалах, наша продукція відповідає стандартам US NSF-372 і NSF-61.
Контакт питної води з внутрішніми частинами змішувача абсолютно безпечний!
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Особливість:
Витяжний вилив- лійка на гнучкому рукаві може витягуватися з корпусу на один метр.
Не містить свинцю в сировині і матеріалах, наша продукція відповідає стандартам US NSF-372 і NSF-61.
Контакт питної води з внутрішніми частинами змішувача абсолютно безпечний!
Параметри:
Аерування водної маси, стабілізація водного потоку на виході.Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Особливість:
Витяжний вилив- лійка на гнучкому рукаві може витягуватися з корпусу на один метр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Монтаж | На изделие |
| Назначение смесителя | Для кухонной мойки |
| Поворотный излив | Да |
| Покрытие | Хром |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Тип подводки | Гибкая |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Угол поворота излива | 360 град. |
| Форма излива | Традиционная |
| Комплектация | |
| Аэратор | Да |
| Душевой шланг | Да |
| Лейка | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 215 мм |
| Диаметр керамического картриджа | 40 мм |
| Длина излива | 200 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Материал | Латунь |
| Назначение | кухня |
| Тип управления | важільний |
| Тип установки | від столу |
- Цена: 9 988 ₴



