Змішувач прихованого монтажу Aqua-World CAESAR для душу біде

Новинка
- В наявності
- Код: СМ35Ц.14.1в
3 476 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби виготовлені за технологією "Mirror Light" - ідеальний блиск.
Не містить свинцю в сировині і матеріалах, а також внутрішнє антикорозійне покриття.
Не містить свинцю в сировині і матеріалах, а також внутрішнє антикорозійне покриття.
Параметри:
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Запірний пр-ї | картридж 35мм |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Універсальний |
| Тип управління | важільний |
| Тип установки | Настінний |
| виготовлення | прихований монтаж |
- Ціна: 3 476 ₴


