Змішувач для душу Aqua-World ANNECY термостатичний вбудований

Новинка
- В наличии
- Код: СМ40Ан.24.3вт
22 132 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач призначений для ванної, душа. Шланг душа 150см "Glossy Chrome".
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний!. Зручні обслуговування і очищення.
Особливості змішувача:
Підключення трьох споживачів: ручний душ, вилив, настінний або стельовий душ.
Або ж підключення двох виливів, в ванну і умивальник, якщо можливо розташувати панель так, щоб було зручно користуватися і з ванни і умивальника.
Змішувач термостатичний : він підтримує точну температуру води, для цього використовується термостати VERNET (Франція). Унікальність цих термостатів в здатності утримувати стабільну температуру води навіть при істотних змінах вхідного тиску.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний!. Зручні обслуговування і очищення.
Особливості змішувача:
Підключення трьох споживачів: ручний душ, вилив, настінний або стельовий душ.
Або ж підключення двох виливів, в ванну і умивальник, якщо можливо розташувати панель так, щоб було зручно користуватися і з ванни і умивальника.
Змішувач термостатичний : він підтримує точну температуру води, для цього використовується термостати VERNET (Франція). Унікальність цих термостатів в здатності утримувати стабільну температуру води навіть при істотних змінах вхідного тиску.
- Подає воду необхідної температури і реагує миттєво, як тільки ви включаєте воду.
- Оснащений захистом, для швидкого автоматичного відключення, в разі припинення подачі холодної води, для запобігання опіків.
- Оснащений кнопкою безпеки, яка забезпечує температуру води 38°С (може регулюватися до 65°С).





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Монтаж | Встраиваемый |
| Назначение смесителя | Для душа |
| Покрытие | Хром |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Тип подводки | Жесткая |
| Тип смесителя (крана) | Термостатический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Ширина | 375 мм |
- Цена: 22 132 ₴



