Змішувач для ванни Aqua-World ANNECY каскад напольный монтаж

Новинка
- В наличии
- Код: См40Ан.12.2
52 976 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач призначений для ванни острівного типу, встановлюється на підлозі, відповідно повинні бути проведені труби.
Перемикач душа-важільний (корковий), на бічній частині корпусу змішувача. Шланг душа 150 см "Glossy Chrome".
Особливості змішувача:
Вилив змішувача- каскад, імітація водоспаду.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний! Зручні обслуговування і очищення.
Висота-918 мм
Відстань від центру стояка до отвору виливу- 200 мм
Матеріал виготовлення-латунь
Перемикач душа-важільний (корковий), на бічній частині корпусу змішувача. Шланг душа 150 см "Glossy Chrome".
Особливості змішувача:
Вилив змішувача- каскад, імітація водоспаду.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний! Зручні обслуговування і очищення.






Параметри:
Розміри змішувача:Висота-918 мм
Відстань від центру стояка до отвору виливу- 200 мм
Матеріал виготовлення-латунь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Монтаж | Напольный |
| Назначение смесителя | Для ванны |
| Поворотный излив | Нет |
| Покрытие | Хром |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Тип подводки | Жесткая |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Форма излива | Каскадная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 930 мм |
| Диаметр керамического картриджа | 40 мм |
| Длина излива | 200 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
- Цена: 52 976 ₴



