Умивальник ART врізний

Новинка
- В наличии
- Код: МА01.55.5
7 920 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Литий мрамор- матеріал на основі мармурової пудри і поліефірної (акрилової) смоли. У виробництві використовується тільки високоякісна корейська сировина.
Вироби з литого мармуру це: ідеально рівна поверхня і грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін служби.
Параметри:
Діаметр отвору під сіфон- 45мм.Вироби з литого мармуру це: ідеально рівна поверхня і грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Вид сантехнического изделия | Умывальник |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Количество отверстий под смеситель | Одно |
| Отверстие под перелив | Да |
| Расположение отверстия под смеситель | По центру |
| Состояние | Новое |
| Установка умывальника | Врезная |
| Форма умывальника | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал умывальника | Литой мрамор |
- Цена: 7 920 ₴

