Столешница на тумбу Aqua-world 800 мм из литого мрамора

Новинка
- В наличии
- Код: МАс-080SP
4 664 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вироби з литого мармуру це: ідеально рівна поверхня і грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін служби.
Параметри:
Литий мармур - матеріал на основі мармурової пудри і поліефірної (акрилової) смоли. У виробництві використовується тільки високоякісна корейська сировина.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Длина | 800 мм |
| Материал | Мрамор |
| Назначение | Для ванной |
| Структура поверхности | Глянец |
| Тип | Столешница |
| Толщина | 50 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 84 |
| Основной цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 664 ₴

