Перегородка для душу Aqua-World 1000/1900 мм із скла 6 мм SLIDING

Новинка
- В наявності
- Код: ДкСд.100-Tr
14 476 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
В наявності прозоре скло і *Интимато*, уточнюйте ціну!
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки - цинк. хромований.
Двері розсувні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 14 476 ₴

