Кабіна квадратна душова Aqua-World 800*800*1900 мм скло 6 мм складна двері BI-FOLD 800

Новинка
- В наявності
- Код: ДкБФк.80-Tr
20 020 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрытие Nano Glass– это долгодействующее гидропокрытие для стеклянных поверхностей, благодаря ему не остаётся разводов на изделии
Душевые кабины могут быть прямые, трапециевидные, угловые; с распашной или раздвижной дверью; могут быть в виде стеклянной двери, когда стена ванной комнаты служит стенкой душевой и даже могут быть глухой стеклянной перегородкой для душа. Что лучше? Лучше то, что нравится Вам! А в деталях мы всегда поможем Вам разобраться
В наличии прозрачное стекло и *Интимато*, уточняйте
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки - цинк. хромований.
Петлі - латунь хромована.
Двері складані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 50 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Конструкція дверей | Складаний (гармошка) |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Тристінна |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 20 020 ₴








