Змішувач для раковини Remer QUBIKA вбудований QUBIKA

Новинка
- Під замовлення
- Код: Q 14
Відправка з 12 квітня 202616 575 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смеситель для умывальника с гидрозатвором, Латунный корпус, хромированная поверхность,
современный дизайн, бесшумный патрон.
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентованный картридж гарантия 1 000 000 включений!
современный дизайн, бесшумный патрон.
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентованный картридж гарантия 1 000 000 включений!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 16 575 ₴


