Поплавок Remer 120 мм для наповнювального клапана 175 178

Новинка
- В наявності
- Код: 182UNI
306 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний поплавок для напонительных клапанів 120 мм.
Три типи під'єднання.
Поплавковий клапан надійне і довговічне пристосування, що дозволяє регулювати рівень рідини в ємності.
Незважаючи на простоту конструкції, прилад є надійними інструментом, що забезпечує надходження і підтримка води на певному ( кілька видів регулювання) рівні в резервуарі.
Застосування їх дозволяє автоматизувати процес наповнення бака і регулювання заданого об'єму рідини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 бар |
| Робоче середовище | Вода |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип клапана | Поплавковий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 355 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Аквастоп | Так |
| Діаметр | 20 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
- Ціна: 306 ₴

