Труба поліпропиленова Aqua-World PN20 25*3,5 ECO

Топ продаж
- В наявності
- Код: ВТ103-25
68 ₴/м
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Температура - 95°С
Матеріал виготовлення : поліпропілен
Довжина 4 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем кондиціонування, Для питної води |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Товщина стінки труби | 3.5 мм |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Довжина труби | 4000 мм |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Тип приєднання | Пайка |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Неагресивна середа |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Наявність фільтра | Немає |
- Ціна: 68 ₴/м


