Чугунный ретро радиатор Classik М 500

- В наличии
- Код: Classik М 500
1 170 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чавунні батареї опалення в стилі ретро від ТМ «WARM WELL» поєднують в собі головні аспекти сучасних дизайнерських радіаторів:
Довговічність і висока якість
Ефективне опалення
Стильний дизайн і естетичний вигляд
Якщо ще враховувати широку варіацію стилів їх фарбування, можна їх використати в різних інтер’єрах, як вінтажні, антикварні, ретро і лофт радіатори.
Кожний радіатор проходить 4 етапи підготовки:
Монтаж – збір секцій в окремий радіатор, з використання високоякісних і надійних матеріалів (прокладки, футорки і т.д)
Випробування на герметичність – кожна чавунна батарея проходить обов’язкову перевірку на герметичність за допомогою спеціалізованого обладнання
Ґрунтування – запобігає процесу корозії і підтримує довговічність радіаторів
Фарбування – використовуємо найкращі фарби, які представлені на європейському ринку. Ці фарби абсолютно екологічні і не випаровують шкідливі речовини навіть під час нагрівання.
Технічні дані (дані вказано за одну секцію)
Між-осьова відстань
500 мм
Висота секції
660 мм
Глибина секції
140 мм
Ширина секції
58 мм
Тепловіддача при Δt 70
112 Вт
Вага секції
5.2 кг
Робочий тиск
10 атм
*Ціна вказана за секцію
* Фарбування радіаторів в ціну не входить.
* По термінам готовності уточняйте інформацію у менеджера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атма |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Испытательное давление | 15 бар |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал | Чугун |
| Состояние | Новое |
| Тепловая мощность | 112 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 660 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Подключение теплоносителя | 1 1/2" |
| Ширина | 58 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кронштейн | Нет |
| Термоголовка | Нет |
- Цена: 1 170 ₴



