Сушка для рушників Symmetry Водяний 800x500

- В наявності
11 100 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська сушка для рушників, універсальна з нержавіючої сталі, підходить для водяного та електричного підключення (тен).
Перевага такого полотенцесушителя в тому що він є батареєю і тепловіддача у нього в рази вище ніж у сушарки для рушників з електричним сухим теном, тобто наш полотенцесушитель може опалити приміщення.
Перевага такого полотенцесушителя в тому що він є батареєю і тепловіддача у нього в рази вище ніж у сушарки для рушників з електричним сухим теном, тобто наш полотенцесушитель може опалити приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genesis Aqua |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Драбинка |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр підключення | G 1/2 |
| Комплектація | Комплект кріплень - 1шт, тен і крани комплектуються окремо |
| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоча температура | до 65 °C |
| Робочий тиск | 12 АТМ |
| Розмір | 800x500 |
| Розмір кріплень | 30-35 мм |
| Тип | Водяний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
| Тип фарбування | Порошкова |
| Товщина металу | від 1,5 мм мм |
- Ціна: 11 100 ₴




