Радіатор сталевий 21/300х1100 бок EMTAS

- Немає в наявності
- Код: 69125595
5 026 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор сталевий панельний
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків з індивідуальною системою опалення закритого типу.
Характекристики:
• Тип: 21 (дві панелі з одним конвектором)
• Висота, мм: 300
• Довжина, мм: 1100
• Підключення: бічне-1/2″ВР
• Міжосьова відстань бічного підключення, мм: 245
• Теплова потужність ∆t=70°C, Вт: 1132
• Вага брутто, кг: 15
• Об'єм води, л: 3,4
• Опалювана площа висотою 2,7м, м2: 8
• Максимальний робочий тиск, бар: 10
• Максимальна температура, °С: 110
• Товщина листа панелі, мм: 1,11+0,1
• Товщина листа конвектора, мм: 0,4+0,05
• Товщина листа бокової і верхньої кришки, мм: 0,7+0,15
• Колір: білий (RAL9016)
Комплектація:
• Радіатор (в упаковці), шт: 1
• Арматура кріплення L-типу, шт: 2
• Шуруп 8х60, шт: 4
• Дюбель Ø10, шт: 4
• Пластиковий фіксатор, шт: 4
• Сталева заглушка, шт: 1
• Кран Маєвського (повітровідвідник), шт: 1
• Технічний паспорт, шт: 1
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків з індивідуальною системою опалення закритого типу.
Характекристики:
• Тип: 21 (дві панелі з одним конвектором)
• Висота, мм: 300
• Довжина, мм: 1100
• Підключення: бічне-1/2″ВР
• Міжосьова відстань бічного підключення, мм: 245
• Теплова потужність ∆t=70°C, Вт: 1132
• Вага брутто, кг: 15
• Об'єм води, л: 3,4
• Опалювана площа висотою 2,7м, м2: 8
• Максимальний робочий тиск, бар: 10
• Максимальна температура, °С: 110
• Товщина листа панелі, мм: 1,11+0,1
• Товщина листа конвектора, мм: 0,4+0,05
• Товщина листа бокової і верхньої кришки, мм: 0,7+0,15
• Колір: білий (RAL9016)
Комплектація:
• Радіатор (в упаковці), шт: 1
• Арматура кріплення L-типу, шт: 2
• Шуруп 8х60, шт: 4
• Дюбель Ø10, шт: 4
• Пластиковий фіксатор, шт: 4
• Сталева заглушка, шт: 1
• Кран Маєвського (повітровідвідник), шт: 1
• Технічний паспорт, шт: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263315842 |
| Вага (кг) | 4.1 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 20 см |
| Висота, мм | 107 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 10,7 х 42 х 42 см |
| Габарити упаковки | 460*460*200 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Глибина чаші, мм | 70 |
| Глибина, мм | 420 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MARS |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO MARS 10,7*42*42 Глянець Білий 69125595 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Круглий |
| Ширина діапазон, см | 30-45 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 46 см |
| Ширина, мм | 420 |
- Ціна: 5 026 ₴








