Обігрівач керамічний ТCM-RA 500 (бежевий) 603х603х17

- Немає в наявності
- Код: 0000215
3 150 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач керамічний ТСМ 500 бежевий
Потужність - 500 Вт
Площа обігріву - 10м2
Кубатура обігріву - 25 м3
Температура поверхні - 95 С
Частка інфрачервоного/конвекційного обігріву - 85/15
Клас захисту - IP 33
Розмір: 603х603х17 мм
Вага - 12 кг
Кнопка увимк/ вимк - немає
Шнур з розеткою - є
Регулятор - є
Монтаж - горизонтальний/вертикальний
Кріплення - є
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 5 років
Термін експлуатації - 30 років
TEPLOCERAMIC - Керамічні панелі інфрачервоного опалення.
- економія електроенергії
- безпека для людини
- екологічна безпека для навколишнього середовища
- простота в установці і використанні
- компактність розмірів
- відповідає сертифікатам європейських стандартів якості
- не спалює кисень
- не сушить повітря
- не піднімає пил
Потужність - 500 Вт
Площа обігріву - 10м2
Кубатура обігріву - 25 м3
Температура поверхні - 95 С
Частка інфрачервоного/конвекційного обігріву - 85/15
Клас захисту - IP 33
Розмір: 603х603х17 мм
Вага - 12 кг
Кнопка увимк/ вимк - немає
Шнур з розеткою - є
Регулятор - є
Монтаж - горизонтальний/вертикальний
Кріплення - є
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 5 років
Термін експлуатації - 30 років
TEPLOCERAMIC - Керамічні панелі інфрачервоного опалення.
- економія електроенергії
- безпека для людини
- екологічна безпека для навколишнього середовища
- простота в установці і використанні
- компактність розмірів
- відповідає сертифікатам європейських стандартів якості
- не спалює кисень
- не сушить повітря
- не піднімає пил
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263310229 |
| Вага (кг) | 30.3 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 26 см |
| Висота, мм | 140 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14 х 80 х 42,5 см |
| Габарити упаковки | 820*540*260 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Глибина чаші, мм | 87 |
| Глибина, мм | 425 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MARES 800 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO MARES 14*80*42,5 Глянець Білий 0000215 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Врізний;Накладний |
| Тип поверхні | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 76-91 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 82 см |
| Ширина, мм | 800 |
- Ціна: 3 150 ₴







