Змішувач для ванни Globus Lux ALPEN SBT1-102L

- Немає в наявності
- Код: 8814254
1 718 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни Globus Lux ALPEN SBT1-102L
Вид монтажу: настінний
Вид змішувача: Одноважільний
Габарити (ВхГ): 12 х 19.5 см
Тип виливу: поворотний
Довжина виливу: 12 см
Матеріал: Нержавіюча сталь
Колір виробу: Нержавіюча сталь
Комплектація:
- тримач для душа,
- кругла ручна лійка ø10 см,
- шланг душовий
- ексцентрики для змішувачів настінного монтажу
- декоративні чаші
Вага: 1.5 кг
Країна-виробник товару: Китай
Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника.
Вид монтажу: настінний
Вид змішувача: Одноважільний
Габарити (ВхГ): 12 х 19.5 см
Тип виливу: поворотний
Довжина виливу: 12 см
Матеріал: Нержавіюча сталь
Колір виробу: Нержавіюча сталь
Комплектація:
- тримач для душа,
- кругла ручна лійка ø10 см,
- шланг душовий
- ексцентрики для змішувачів настінного монтажу
- декоративні чаші
Вага: 1.5 кг
Країна-виробник товару: Китай
Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.2 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота, мм | 130 |
| Габарити упаковки | 580*465*190 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 380 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MARRAKESH 380 R |
| Назва | Умивальник підвісний MIRAGGIO MARRAKESH L 52*38*13 Глянець Білий 0000934 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | Зміщений |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний;Підвісний |
| Тип поверхні | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина, мм | 519 |
- Ціна: 1 718 ₴





