Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 1500 (без ізоляції)

- Нет в наличии
- Код: SD00048837
63 510 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 1500 - закритий резервуар великого об'єму, всі патрубки якого забезпечені внутрішнім різьбленням. Такий буферний бак призначений для накопичення, збереження та передачі теплоносія від різних джерел енергії: сонячних колекторів, твердопаливних і газових котлів, теплових насосів та ін. відкритої інженерної
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAТАМ001500 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага брутто, кг | 139 |
| Вага нетто, кг | 170 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 2200х1220х1220 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 2055х1120х1120 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Объем, л | 1357 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 0°, 90°, 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 145 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 3 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Цена: 63 510 ₴


