Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Magnum V 3.0 SF 12 (4 мм)

- В наличии
- Код: SD00050448
37 375 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел твердопаливний Thermo Alliance Magnum SF 12 здатний забезпечить теплом опалювальну систему, призначену обігрівати приміщення площею до 120 кв. м. Між подвійними стінками котельного агрегату — водяна сорочка, під верхньою обшивкою корпусу — шар теплоізоляції з мінеральної вати. Дверцята котла можна встановити як на праву, так і на ліву сторону відкривання, що полегшує вибір місця встановлення в котельні. Завантаження палива ручне. Передбачені порти під ТЕН та механічний регулятор тяги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | Немає |
| Артикул | 13454MSF12V30 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага котла без води, кг | 110 |
| Варочная поверхность | Немає |
| Виведення димоходу | Вертикальний |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Випробувальний тиск, бар | 3 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 870х445х715 |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 870х500х715 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 970х500х715 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Димохідна коробка | Є |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 130 |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Зливний патрубок | Немає |
| ККД, % | 80 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість ходів теплообмінника | 1 полиця, 1 хід |
| Кількість чавунних колосників | 1,5 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Мoдель | MSF12 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Об‘єм води в котлі, л | 40 |
| Об‘єм топки, дм³ | 48 |
| Опалювальна площа до, м² | 120 |
| Площа теплообміну, м² | 1,1 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/4 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Порт під групу безпеки | Немає |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Потужність, кВт | 12 |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 225x310 |
| Розмір колосника, мм | 200х300 |
| Серия | Magnum |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
| Тип колосникових грат | Чавунні |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 4 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 23 |
- Цена: 37 375 ₴


