Теплоакумулятор TAI-10 2000 л з теплообмінником 1,4 кв. м, з ізоляцією 60 мм TAI01200060 Thermo Alliance

- Немає в наявності
- Код: SD00046646
97 998 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функція теплоакумулятора Thermo Alliance TAI-10 2000 – накопичення, збереження, передача теплоносія від джерел непостійної дії (котли, теплонасоси, геліоколектори та ін.), що працюють в одній системі. Буферний бак має верхній витий теплообмінник, виготовлений з нержавіючої сталі. Змійовик нагріває воду для побутових потреб, у традиційній мережі з газовим котлом виконує роль бойлера гарячого водопостачання. Теплоізоляція товщиною 6 см зроблена з пінополіуретану/пінополістиролу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAI01200060 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага брутто, кг | 232 |
| Вага нетто, кг | 133 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 2235х1410х1410 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 2157х1320х1320 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 2" |
| Діаметр підключення теплообмінника | 3/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Макс. тиск теплообмінника (верх.), бар | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальна температура теплообменнка (верх.), °C | 100 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Матеріал | тип Neodul |
| Матеріал теплообмінника (верх.) | AISI 304 |
| Об‘єм теплообмінника (верх.), л | 4,25 |
| Об'єм, л | 2043 |
| Площа теплообмінника, м2 | 1,4 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/рік | 170 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Тип теплообмінника (верх.) | Спіральний |
| Товщина днів, мм | 3 |
| Товщина обичайки, мм | 3 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
- Ціна: 97 998 ₴


