Теплоакумулятор Thermo Alliance ТА Мini-00 195 з ізоляцією 40 мм

- Нет в наличии
- Код: SD00045901
29 879 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Теплоаккумулятор Thermo Alliance ТА Мini-00 195 40 мм - це буферний бак з теплоізоляцією, який встановлюють в закритих або відкритих системах опалення з температурою рідкого носія до 100°С і робочим тиском до 3 бар. Функція акумулюючої ємності - передача тепла, його накопичення і збереження, тепло отримано від котлів твердопаливних і електричних, сонячних колекторів, теплових насосів. Бак компенсує невідповідність виробництва і витрати тепла, оптимізує роботу опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TA195MIN |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага брутто, кг | 52 |
| Вага нетто, кг | 85 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1290х665х665 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1190х565х565 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість підключень споживачів | 3 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Объем, л | 195 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Підключення до споживача | 1" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 40 |
- Цена: 29 879 ₴


